اخبار مهم
Home / قصد بارداری / کلینیک ناباروری شیراز، اطلاعات لازم و مهم (۹)
12311_871.jpg

کلینیک ناباروری شیراز، اطلاعات لازم و مهم (۹)

هریس پویا، مریم قاسمی: نهمین مطلب از بسته کلینیک‌ های ناباروری به معرفی کلینیک کلینیک ناباروری بيمارستان فوق تخصصی مادر و كودك شیراز می پردازد.

بيمارستان فوق تخصصی مادر و كودك شیراز که در سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده اولين مركز تخصصي كودكان و يكي از بزرگترين مراكز درماني نازايي جنوب كشور است که خدمات مختلفی از جمله IVF را به زوج های نابارور ارائه می دهد.

کلینیک ناباروری بيمارستان مادر و كودك شیراز و همه خدمات ارائه شده به زوج های نابارور

کلینیک ناباروری کلینیک ناباروری بيمارستان مادر و كودك شیراز شامل درمانگاه برای ویزیت زوج های نابارور مراجعه کننده و سونوگرافی است. این مرکز دو آزمایشگاه اندرولوژی و جنین شناسی نیز هست.

در مرکز اندرولوژی خدماتی از جمله بررسی اسپرم مردان، گرفتن نمونه از اسپرم، فریز اسپرم و… انجام می شود. در مرکز جنین شناسی نیز خدماتی همچون گرفتن تخمک از بیمارانی که تحت مداوای تخمک گذاری قرار گرفته اند، IVF و… انجام می شود.

کلینیک ناباروری بيمارستان مادر و كودك شیراز  زوج های نابارور ابتدا توسط متخصص ویزیت می شوند و پزشک دستور انجام ازمایشات لازم از جمله آزمایشات هورمونی، اسپرم و سونوگرافی پایه را می دند. در صورت وجو مشکل هورمونی مشاوره غدد صورت می گیرد و اگر علت ناباروی مردانه باشد متخصص اورولوژی نیز باید فرد را ویزیت کند.  علاوه بر این امکان مشاوره ژنتیک نیز در این مرکز مهیاست.

چقدر باید بپردازیم؟

روش

هزینه

IVF

حدود ۵ میلیون تومان

ICSI

۵ تا ۷ میلیون تومان

IUI

بیش از ۵۰۰ هزار تومان

آیا می توانیم در کلینیک ناباروری بيمارستان مادر و كودك شیراز از بیمه استفاده کنیم؟

 خیر.

چطور از کلینیک ناباروری بيمارستان مادر و كودك شیراز وقت بگیریم؟

تماس تلفنی (۰۷۱۱۲۲۷۹۷۰۱) و مراجعه حضوری


برای تشکیل پرونده در کلینیک ناباروری بيمارستان مادر و كودك شیراز به چه مدارکی احتیاج داریم؟

شناسنامه و کارت ملي زوجين

به کجا مراجعه کنیم؟

شيراز، دروازه قرآن، ابتداي شهرك گلشن، بيمارستان مادر وكودك غدير

اگر دچار مشکل ناباروری هستید و می خواهید با سایر کلینیک های ناباروری در تهران و شهرستان ها آشنا شوید، ادامه مطالب این بسته را در این صفحه ببینید.