اخبار مهم
Home / قصد بارداری / چگونه فرزند دختر یا پسر داشته باشیم؟
21652_372.jpg

چگونه فرزند دختر یا پسر داشته باشیم؟

هریس پویا، پردیس بختیاری: در هفته‌ای که گذشت، سرویس‌های مختلف سایت هریس پویا مورد بازدید مخاطبان این سایت قرار گرفت.
مجموعه‌ هریس پویا تلاش می‌كند تا با اطلاع رسانی و انعكاس نظرات کارشناسان این حوزه، ابهامات موجود در دوران بارداری و نگرانی های مربوط به زایمان را برطرف و موجبات آگاهی بخشی و آرامش خاطر مادران را فراهم سازد. گزارش پیش‌رو که در ساعت ۱۱:۳۰ روز ۹۳/۱۲/۲۳ نوشته شده، پربازدیدترین مطالب بخش‌های مختلف سایت niniban.com در هفته گذشته را به شما معرفی می‌كند:
می خواهم پسر دار شوم، بسته ویژه شماره ۴
این خبر با ۲۱۱۸۹  بازدید، پر بیننده‌ترین مطلب سایت در هفته گذشته بوده است. این بسته برای کمک به آن دسته از همسرانی منتشر شده است که می خواهند با استفاده از روش های خانگی یا آزمایشگاهی جنسیت جنین‌شان پسر شود. تعیین جنسیت به روش شتل، جدول تعیین زمان تخمک گذاری، برنامه غذایی پسردار شدن، روش های قلیایی کردن بدن و توصیه های طب سنتی و اسلامی از دیگر مطالب این بسته است.
توصیه‌ های طب‌ سنتی و اسلامی برای پسر دار شدن (۶)
این مطلب با ۱۵۰۵۴ بازدید دومین مطلب پربازدید سایت است. همان طور که می‌دانید بسیاری از افراد تمایل دارند جنسیت فرزند خود را مشخص کنند. در طب سنتی راهکارهای متعددی وجود دارد که به گفته درمانگران می توانند احتمال پسردار شدن شما را افزایش دهند. اگر شما هم به می‌خواهید در آینده فرزندی پسر داشته‌ باشید، این مطلب را بخوانید.
فهرست اقدامات برای دختردار شدن
بازدید این مطلب طی هفته قبل ۱۲۶۳۳ بوده است. این بسته برای راهنمایی زوج های دختر دوست که قصد بارداری دارند، منتشر شده است. شما می‌توانید مطالب دیگری مانند روش های آزمایشگاهی، روش های خانگی، بهترین وقت داشتن رابطه زناشویی، توصیه های پدرانه، بهترین رژیم غذایی برای دختردوست ها و توصیه های طب سنتی را در این مطلب بخوانید.
بهترین وقت رابطه زناشویی برای دختردار شدن (۳)
این مطلب در هفته گذشته ۱۲۰۵۸ بار کلیک خورده است.  اگر شما هم در فکر تولد یک فرزند دختر هستید، باید نکاتی را رعایت کنید که یکی از آنها زمان مناسب برقراری ارتباط است. با خواندن این مطلب و برنامه ریزی مناسب، در آینده‌ای نزدیک دختر خود را در آغوش بگیرید.

علائم بارداری