اخبار مهم
Home / قصد بارداری / هزینه درمان ناباروری در بهترین مراکز
12318_623.jpg

هزینه درمان ناباروری در بهترین مراکز

هریس پویا، مستانه تابش : بسته پیشنهادی «معرفی کلینیک های ناباروری» برای آن دسته از زوج‌ هایی منتشر شده است که دنبال مرکز درمانی ایده آل برای درمان مشکل ناباروری خود می گردند. 


«کلینیک ناباروری صارم» اولین مرکزی است که در این بسته معرفی شده است. این بیمارستان از حدود ۹ سال پیش راه اندازی شده خدمات تخصصی و فوق تخصصی زنان و زایمان را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. 

«کلینیک ناباروری سارا» دومین مرکز ناباروی است که در این بسته به آن پرداخته شده است. مرکز درمان ناباروی سارا تقریبا ۱۰ سال است که فعالیت خودش را در تهران آغاز کرده و به آن دسته از زوج هایی خدمات می دهد که بیشتر از یک سال است ازدواج کرده، برای بچه دار شدن اقدام کرده و هنوز نتوانسته‌ اند موفق شوند. 

«کلینیک ناباروری مشتاق اصفهان» نه فقط محل مراجعه زوج های نابارور اصفهانی است بلکه مراجعانی از سراسر کشور، کشورهای عربی خلیج فارس و البته کشورهای اروپایی دارد. حدود ۲۱ سال از راه افتادن این مرکز می گذرد و روزانه پذیرای بیش از صدها زوج نابارور است. 

«کلینیک ناباروری ابن سینا» چهارمین مرکز ناباروی است که در این بسته به آن پرداخته شده است. این مرکز در پاییز ۱۳۸۲ با هدف درمان‌ ناباروری و سقط مکرر فعالیت خود را آغاز كرده است. 

«کلینیک ناباروری دکتر دبیراشرفی» فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ شروع کرده است. این مرکز از جمله کلینیک هایی است که توانسته گواهینامه استاندارد بین المللی در زمینه ی لقاح آزمایشگاهی را از مرکز DQS آلمان بگیرد. 

«کلینیک ناباروری حضرت مریم» در سال ۱۳۷۸ و با همت زنده ياد دکتر اسماعيل شهيدی و فرزندان او در ساری تأسيس شد. این مرکز يکی از مراکز پيشرو در ارزيابی، تشخيص و درمان ناباروری در کشور محسوب می‌شود. 

«کلینیک ناباروری بیمارستان مهدیه» در بهمن ماه سال گذشته به این بیمارستان اضافه شد تا با ارائه خدمات تخصصی با درمان ناباروری بپردازد. این مرکز هم با وجود اینکه در یکی از مناطق جنوبی تهران واقع شده؛ اما مجهز به پیشرفته ترین خدمات تشخیصی و درمانی ناباروری است. 

«کلینیک ناباروری یزد» هشتمین مرکز معرفی شده در این بسته است. عده ای از متخصصان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی در سال ۱۳۶۸ دور هم جمع شدند تا مرکز درمانی ناباروی این استان را راه اندازی کنند. این مرکز در سال ۱۳۷۹ از سوی معاونت آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي تبدیل به قطب علمی كشور در زمينه ی ناباروري و توليد مثل شد. 
«کلینیک ناباروری شیراز» يكي از بزرگترين مراكز درماني نازايي جنوب كشور است که خدمات مختلفی از جمله IVF را به زوج های نابارور ارائه می دهد.