اخبار مهم
Home / بارداری / عذاب وجدان دارم، چرا جنین من سقط شد؟
81474_359.jpg

عذاب وجدان دارم، چرا جنین من سقط شد؟

 سوال مخاطب هریس پویا: با خونریزی که داشتم تا هفته ۱۴ آ مپول پولوتون تزریق می کردم. دوهفته. بعد از قطع آمپولا  16هفته هفتگی سقط شد. الان باز باردارم ولی اینکه چرا برای بارداری قبل به دکتر خوب مراجعه نکردم خیلی اذیتم می کند. طوری که با فکرش سردرد می گیرم.
پاسخ دکتر محمد مهدی اسدی ساغندی، متخصص روانشناسی سلامت:
با سلام خدمت شما و ابراز تاسف بابت مساله ایجاد شده. مسلما شما بدلیل مساله پیش آمده  دوران سختی را می گذرانید و تا مدتی غم و اندوه شما طبیعی است. اگر حالات ایجاد شده در شما ۲ هفته تا ۱ ماه طول کشید نگرانی خاصی در این مورد وجود ندارد و به امید خدا با گذر زمان و فراموش کردن این موضوع به حالت عادی باز می گردید. اما اگر زمان بیشتر از این ماجرا گذشته و  هنوز درگیر نشانه های غم و اندوه و عذاب وجدان هستید به شما پیشنهاد می شود به منظور  برسی این نشانه ها و درمان آنها به یک متخصص روانشناسی بالینی مراجعه فرماید.
هریس پویا جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد. 

اگر شما هم سوال دارید و در مدتی کوتاه پاسخش را می خواهید، به این صفحه بروید.

براي عضويت در خبرنامه هریس پویا و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.