اخبار مهم
Home / بارداری / ست لباس بارداری، با تخفیف مدیسه
160222_903.jpg

ست لباس بارداری، با تخفیف مدیسه

مامان شدن، یک دنیا شور و هیجان با خود دارد؛ مامان‌ها به هزاران نکته ریز و درشت فکر می‌کنند. ساعت‌ها در خیابان‌ها پرسه می‌زنند تا بهترین‌ها را برای  نوزاد در راه فراهم کنند ولی  وقتی قرار است به جایی بروند، جلوی کمد می‌ایستند و یادشان می‌افتد هیچ کدام از لباس‌هایشان، اندازه نیست. در چنین شرایطی بهتر است از سایت مدیسه کمک بگیرید و لباس را دم درخانه دریافت کنید. (با کلیک روی اسم هر محصول در متن، آن را همین حالا و با تخفیف بخرید!)
 
چین‌های ناجی
در سایت مدیسه، شاید بخشی برای لباس بارداری وجود نداشته باشد اما در میان لباس‌های زنانه و بخش شومیز می‌توانید چنین بلوزی پیدا کنید که مناسب شماست. این بلوز به دلیل داشتن چین‌های ریز در زیر سینه، برای دوران بارداری مناسب است. برای خوشحالی خودتان و فرزند دلبندتان سراغ رنگ‌های روشن بروید. نکته دیگر این شومیز که آن را مناسب برای بانوان باردار می‌کند، جنس لطیف و نرم آن است.
 
 
 
یار غار
برای این روزها و ماه‌ها جهت شرکت در مهمانی‌ها می‌توانید از یک دامن کش کمک بگیرید. این دامن‌ها به دلیل استفاده از پارچه کشی و انعطاف پذیر فشاری به شکم شما وارد نمی‌کند. درکل، اگر دامن پوشیدن برای شما در این روزها سخت است، این بلوز را می‌توانید با لگینک همراه کنید که در مدل‌های مختلف و متنوع در سایت مدیسه موجود است.
 
 خوش پوشی در روزهای انتظار
 
ساده و شیک
با توجه به تاثیری که پاشنه در جلوه دادن به یک ست مناسب مهمانی دارد، پوشیدن کفش‌های تخت در دوران بارداری تلخ به نظر می‌رسد اما مادران خوش سلیقه می‌توانند کفشی را انتخاب کنند که چندان ساده و بدون جلوه نباشد. یک کفش نوک تیز جیر به رنگ زرشکی با نگین‌های تزئینی، به خوبی این ویژگی را دارد و مهم‌تر این که با اغلب ست‌ها و رنگ‌ها به خوبی هماهنگ می‌شود.
 
خوش پوشی در روزهای انتظار 
 
هرگز نشه فراموش
ورم ناشی از دوران بارداری باعث می‌شود تا استفاده از انگشتر سخت باشد و شاید حتی مجبور بشوید، حلقه ازدواج‌تان را مدتی به کمد بسپارید ولی برای حفظ استایل شیک و زنانه خود، حتما از سایر زیورآلات مثل گردن بند، دست بند و… استفاده کنید. زیورآلاتی با ترکیب سفید و مشکی، کامل کننده  بلوز و دامن سفید و مشکی است که برای مهمانی خود انتخاب کرده‌اید.
 
 خوش پوشی در روزهای انتظار
 
بودن یا نبودن
در دوران بارداری، برای راحتی خودتان بهتر است از همراه داشتن کیف‌های بزرگ خودداری کنید و حداقل وسایل را با خود همراه ببرید. وسایلی که در چنین کیف کوچک و سبکی جای شوند. به دلیل داشتن بند بلند می‌توانید  این کیف را به صورت کج هم استفاده کنید تا حمل و جابه جایی آن برایتان آسان‌تر شود.
 
 خوش پوشی در روزهای انتظار
 
ضد رنگ پریدگی
در این روزها، بیشتر از همیشه ممکن است رنگ پریده و بی حال به نظر برسید؛ پس برای مبارزه با انتقال این حس به اطرافیان، یک رژلب خوش رنگ همراه داشته باشید.
 
 خوش پوشی در روزهای انتظار