اخبار مهم
Home / کودک / راهنمای بازی های آموزشی برای کودکان
58903_311.gif

راهنمای بازی های آموزشی برای کودکان

هریس پویا: راهنمای جدید هریس پویا با عنوان بازیهای آموزشی برای کودکان تصمیم دارد همه نکات لازم هنگام خرید اسباب بازی‌های آموزشی را در هر گروه سنی برای‌‌ شما والدین شرح دهد. بازی اغلب با فعالیت بدنی همراه است، با رشد و تربیت اندام کودکان، مهارت‌های جنبشی مناسب و آمادگی بدنی آنها ارتباط نزدیک دارد. اما کودکان علاوه بر فعالیتهای جسمانی که منجر به  مهارت‌های حرکتی می‌شود باید بتوانند از طریق همین بازی، آموزش‌های لازم را دریافت کنند. به همین منظور دنیای اسباب بازی‌ها پر از انواع بازی‌های آموزشی است به گونه‌ای که ممکن است خیلی از شما را برای خرید گیج کند.  

واقعیت این است که  بسیاری از والدین نمی‌دانند چطور اسباب‌بازی‌ها را برای کمک به رشد کودک به کار گیرند.  به همین دلیل نیاز به راهنمایی و آگاهی از رشد فکری و جسمی کودک به منظور تهیه بازی مناسب و آموزنده احساس می‌شود.

این راهنما مطالب بسیار مفیدی را چه به صورت متن و چه به صورت تصویر و ویدئو درباره جزئیات انتخاب بازیهای آموزشی برای کودکان ارائه می‌کند. 

برای مطالعه خلاصه مطالب بازیهای آموزشی برای کودکان می‌توانید  به این صفحه مراجعه و برای دیدن مطالب کامل روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

کاربرد اسباب بازی‌های آموزشی

نکاتی درباره اسباب بازی آموزشی

تصویری: انتخاب بازیهای آموزشی

ویدیو: بازی های فکری برای گروه سنی ۶ تا ۱۲ ماه

بازی‌های آموزشی نوزادان

بازی های آموزشی کودکان نوپا

بازی های آموزشی کودکان پیش دبستانی

تصویری: ایمنی بازی های آموزشی