اخبار مهم
Home / بارداری / خرید سیسمونی نوزاد، پدر و مادرها بخوانند!
152759_500.jpg

خرید سیسمونی نوزاد، پدر و مادرها بخوانند!

راهنمای خرید سرویس تخت و کمد نوزاد
یکی از بخش‌های گران قیمت سیسمونی را سرویس چوب تشکیل می‌دهد. برای تعیین هزینه این خرید باید بدانید چه وسایلی لازم دارید. تنوع این خرید می‌تواند از یک گهواره کوچک شروع شود و تا تخت‌های ۲منظوره با چندین کمد همراه و… ادامه داشته باشد.

نکات مهم در خرید سرویس چوب
قبل از خرید تخت و کمد خوب و منصفانه با خودتان فکر کنید که اگر کودک شما کمد مستقل نداشته باشد، می‌توان با اختصاص یکی‌دو قسمت از کمد خودتان به لباس‌های او، نیاز به خریدن کمد را حذف کنید یا نه؟ بعضی از والدین واقعا در خانه خود برای اضافه کردن یک کمد دیگر فضای خالی ندارند اما فکر می‌کنند که واجب است نوزادشان کمد مستقل داشته باشد. سرویس چوب یک وسیله جاگیر است، برای آن به خوبی برنامه‌ریزی کنید تا فضای اتاق کودک یا اتاق مشترک والدین و کودک به نحو دردسرسازی محدود نشود.

 برخی از این سرویس‌ها با وجود پرداخت هزینه ۲ تخت اما در واقع نمی‌تواند به‌صورت همزمان تبدیل به ۲ تخت شود. در این تخت‌ها ‌میله‌های محافظ فقط بخشی از تخت نوجوان را محدود کرده است و اگر بعدا کودک دیگری داشته باشید، نمی‌توانید از تخت کودک برای فرزند کوچک‌تر و از تخت نوجوان برای فرزند بزرگ‌تر استفاده کنید.

گاهی بهتر است اگر فضای محدودی دارید به‌خاطر بیاورید که کودک برای حدود ۲سال نزد مادر می‌خوابد و این یعنی تخت غیرقابل حمل‌ و نقل نمی‌تواند تا چند سال و تا زمان خواب مستقل کودک، کاربرد داشته باشد. در این شرایط یک گهواره یا تخت کوچک برای زمان تولد نوزاد کافی است.

پیشنهاد:
نمایشگاه و فروشگاه سیسمونی میثم دارای متنوع ترین و جدیدترین محصولات سیسمونی مانند محصولات بهداشتی، سرویس حمام، اسباب بازی، سرویس کالسکه، صندلی ماشین، لباس نوزاد و .. با برندهای گوناگون می باشد.

 

ما در این مکان مجموعه اجناس مورد نیاز مادر و کودک را با بهترین برندهای روز دنیا جمع آوری کرده که شما عزیزان بتوانید با فراغ بال و خاطری آسوده در محیطی دل نشین با کادری مجرب خرید شما را تسهیل نماییم.