اخبار مهم
Home / کودک / خرید اسباب بازی کودک، کجای اتاق جا بدهیم؟
152761_966.jpg

خرید اسباب بازی کودک، کجای اتاق جا بدهیم؟

جایی برای اسباب بازی ها
شاید کودک شما اسباب بازی های زیادی در اتاقش دارد و یک دلیل به هم ریختگی اتاق به همین اسباب بازی های فراوان مربوط می شود. برای مرتب کردن اسباب بازی ها تهیه کتابخانه ای کوتاه یا نصب تعدادی طاقچه روی دیوار یک ایده خوب است اما قبل از اینکه اسباب بازی ها را روی طاقچه بچینید یک جعبه پلاستیکی یا مقوایی بزرگ بردارید و اسباب بازی هایی را که کودک کمتر به آن توجه می کند داخل جعبه بریزید، در آن را ببندید و در جای دیگری از خانه قرار دهید.

بعد اسباب بازی های باقیمانده را با کمک کودک روی طاقچه قرار دهید و از کودک بخواهید هر بار بعد از تمام شدن بازی، اسباب بازی ها را سر جایشان قرار دهد. بعد از چند ماه می توانید بعضی از اسباب بازی های داخل جعبه را با اسباب بازی های داخل اتاق تعویض کنید.

در این صورت کودک دوباره به آنها علاقمند می شود و دیگر این اسباب بازی ها همیشه روی زمین اتاق پراکنده نیستند. این پیشنهاد برای کودکان کم سن و سال مفید است. برای کودکان بزرگتر می توانید ابتکارات دیگری را در نظر بگیرید. طبقات بالایی کمد دیواری را به جایی برای قرار دادن اسباب بازی های کم مصرف تبدیل کنید.

 تعدادی جعبه کفش را خوب تمیز کنید و بعد اسباب بازی ها را در چند گروه قرار دهید مانند ماشین ها، عروسک ها، لگوها و … هر کدام را داخل یک جعبه بریزید و نام گروه اسباب بازی ها را روی جعبه یادداشت کنید. این جعبه ها برای قرار دادن اسباب بازی های کوچک و حتی سی دی ها، کتاب و مجلات مناسب هستند.

با این تدبیر حفظ نظم اتاق برای فرزندتان آسانتر می شود. سعی کنید چیدمان اسباب بازی ها را از قسمت های کم ارتفاع و کم اتاق شروع کنید. وسایلی که بیشتر مورد توجه کودک است در طبقات پایین تر قرار دهید و اسباب بازی های فانتزی را در طاقچه های بالایی بگذارید.

 حتی می توانیدخرس پولیشی محبوب کودک را روی زمین یا روی یک صندلی کوچک بنشانید و یک لوکوموتیو طویل را روی قفسه های بالاتر قرار دهید.

پیشنهاد:
نی نی کالا اولین ، بزرگترین و کاملترین مرجع تخصصی فروش اینترنتی محصولات و لوازم مادر و نوزاد ، کودک و نوجوان  در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند محصولات سیسمونی و و لباس بارداری ،اسباب بازی و سرگرمی ، تخت و کمد و اتاق کودک و نوجوان ، مد و لباس کودک و نوجوان ، مد و لباس والدین ، لوازم التحریر ، لوازم و محصولات خانه و خانواده و تنوعی بی‌نظیر از محصولات مرتبط در فروشگاه نی نی کالا عرضه می‏‏‏‌شوند.

کاربران و مشتریان نی نی‌ کالا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت مشاوره ای کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، با اطمینان کامل کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین مشاوره خرید ، شایسته مشتریان نی نی کالاست.

با توجه به تجمیع انواع برندهای مطرح خارجی و داخلی در پایتخت و عدم دسترسی بسیاری از خانواده های محترم در کشور پهناور ایران به محصولات متنوع و باکیفیت  فروشگاه بزرگ نی نی کالا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های:
۱- محصولات سیسمونی و لوازم مادر و نوزاد  
۲-سرگرمی و اسباب بازی
۳-بخش دکوراسیون و اتاق کودک و نوجوان
۴- بخش مد و لباس کودک و نوجوان
۵- و بخش مربوط به محصولات و لوازم خانه و خانواده

 
 

 ” نی نی کالا ” دارای ” مجوز و نماد اعتماد الکترونیک ” از “مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت” می باشد. این نماد، بعد از بررسی و اعتبار سنجی توسط کارشناسان محترم مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت مربوطه، به کسب و کارها و فروشگاه هایی اعطاء میشود ، که همه شرایط و اعتبار و صلاحیت لازم برای فعالیت در زمینه فروش اینترنتی را داشته باشند.