اخبار مهم
Home / زایمان / بیمارستانی با بیشترین آمار زایمان طبیعی
77924_685.jpg

بیمارستانی با بیشترین آمار زایمان طبیعی

طی مراسمی در دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان میلاد به عنوان یکی از ۶ بیمارستان برتر در اولین جشنواره ترویج زایمان طبیعی با عنوان’ زایمان طبیعی آری، سزارین نه’ انتخاب شد.

این بیمارستان در زمینه ترویج زایمان طبیعی عملکرد مطلوبی داشته و جزء برگزیدگان انتخاب شد. افزایش ۱۳ درصدی زایمانهای طبیعی در ۶ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۳ ، برگزاری کلاسهای آمادگی برای زایمان جهت مادر باردار، همسر و همراه، ثبت و ارسال ۱۰۰ درصدی آمار زایمان طبیعی و سزارین به سامانه ایمان وزارت بهداشت، توانمند سازی مادران باردار و ارائه دهندگان خدمت و برنامه ریزی ویژه برای ترغیب مادران نخست زا به زایمان طبیعی از اقدامات حوزه ترویج زایمان طبیعی توسط بیمارستان میلاد است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان میلاد؛ همچنین مدیر عامل بیمارستان میلاد نیز به کارکنان شاغل در بیمارستان میلاد که زایمان طبیعی داشته‌اند لوح تقدیر و هدیه‌ای اهداء کرد. دکتر نوشین سنگول متخصص زنان و زایمان طبیعی بیمارستان میلاد نیز به دلیل آمار بالای زایمان طبیعی مورد تقدیر قرار گرفت.

در این مراسم لوح و تندیس اولین جشنواره ترویج زایمان طبیعی از سوی دکتر رضا پایدار، معاون دانشگاه علوم پزشکی ایران به دکتر محمود رضا فیاض، مدیر عامل بیمارستان میلاد اهداء شد.

هریس پویا جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد.