اخبار مهم
Home / زایمان / بازگشت به وزن قبل از بارداری، همه رازهای مهم
11906_563.jpg

بازگشت به وزن قبل از بارداری، همه رازهای مهم

هریس پویا، مریم قاسمی: بسته پیشنهادی «بازگشت به وزن قبل از بارداری» برای آن دسته از خانم هایی منتشر شده است که به تازگی زایمان کرده اند و می خواهند زودتر از شر اضافه وزن بارداری خلاص شوند.

«از کی رژیم بگیریم؟» عنوان اولین مطلب از این بسته پیشنهادی است که شما را برای شروع برنامه کاهش وزن مناسب پس از زایمان راهنمایی می کند تا در کوتاه ترین زمان و البته بدون عوارض جانبی لاغر شوید.

«۱۰ اصل لاغری بعد زایمان» عنوان دومین مطلب از بسته پیشنهادی بازگشت به وزن قبل از بارداری که یادتان می دهد چطور خودتان را آماده کاهش وزن کنید.

«توصیه های رژیمی شیردهی» سومین مطلب این بسته است که برای مادران شیرده طراحی شده تا بتوانند هم نیازهای نوزادشان را برطرف کنند و هم اندامی متناسب داشته باشند.

چهارمین مطلب از این مجومه سوال مهم «چرا وزنم کم نمی ‌شود؟» را مطرح و آن را از زوایای مختلف بررسی می کند تا بتوانید بر این سد مهم غلبه کنید و دوباره بر مدار کاهش وزن قرار بگیرید.

«روش های افزایش متابولیسم» پنجمین مطلب از بسته پیشنهادی بازگشت به وزن قبل از بارداری است که همه رازهای سوخت و ساز بدن را با شما در میان می گذارد.

«بهترین غذاها برای کاهش وزن» ششمین مطلب بسته پیشنهادی بازگشت به وزن قبل از بارداری است. در این مطلب با غذاهایی آشنا می شوید که نه تنها خوردنشان مجاز است بلکه شما را لاغر هم می کند.

در هفتمین مطلب از این بسته پیشنهادی با عنوان «رژیم لاغری ستاره ها»با انواع و اقسام برنامه هایی آشنا می شوید که مادران هالیوودی را به سرعت بعد از زایمان لاغر کرده است.

«۶ حرکت برای تازه مادرها» هشتمین مطلب این بسته گروهی از ورزش های مناسب کاهش وزن در شرایط بعد از زایمان را به شما معرفی می کند.

نهمین مطلب این مجموعه با عنوان «بهترین حرکت ها برای شکم صاف» شما را از حسرت اندام پیش از زایمان در می آورد.

تغذیه دوران زایمان