اخبار مهم
Home / بارداری / باردارم و توی دستشویی خون دیدم
95519_406.jpg

باردارم و توی دستشویی خون دیدم

سوال مخاطب هریس پویا: باردارم ۲۴ هفته بارداری دومم هست ديشب رفتم دستشويي داشتم خشک میکردم با دستمال کاغذی یدفعه دیدم دستمال پر از خون شد.ایا علتش چی ممکنه باشه ولی دفعه ای بعدش رفتم دستشویی دیدم قطع شده. منم همش تو خونه ام بودم و نه کار کردم و نه سنگین بلند کردم و حرکت بچه ام حس میکنم نگرانم الان.پاسخ دکتر کتایون برجیس، متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:
دوست عزیز با توجه به شرح حالی که داده اید و اینکه ما سوابق شما از نظر فردی و خانوادگی را نمی دانیم و نمی دانیک که سابقه سقط و زایمان زودرس و… داشته اید یا نه و روند بارداری تان به چه صورتی است پس حتما لازم است که در اسرع وقت به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید و بررسی های لازم و در صورت لزوم سونوگرافی برای شما انجام شود تا وضعیت جنین و روند بارداری شما مطمئن شویم. ممکن است که حتی نیاز به بستری داشته باشید پس اصلا این مساله را پشت گوش نیندازید.

هریس پویا جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد.

براي عضويت در خبرنامه هریس پویا و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.