اخبار مهم
Home / نوزاد / انتخاب لباس نوزاد، چند نکته
152792_323.jpg

انتخاب لباس نوزاد، چند نکته

۱- رنگ لباس:
كودك لباس را به دليل رنگ هاى جذاب و شاد آن دوست دارد. او درباره تناسب رنگ لباس و اين كه آيا چنين رنگى به او مى آيد يا نه چيز زيادى نمى داند و به همين دليل ممكن است حتى در يك زمان لباس هايى با رنگ هاى مختلف و ناهماهنگ را براى پوشيدن انتخاب نمايد. كودكان بيشتر مايل به پوشيدن رنگ هاى قرمز، سبز، نارنجى، زرد، آبى و صورتى هستند.

۲- طرح و شكل لباس:
دگمه هاى رنگى و شكل هاى دوخته شده و يا برجسته بر علاقه كودك به لباس مى افزايد. كودك به اين گونه چيزها بيش از مدل لباس اهميت مى دهد.

۳- بافت لباس:
كودكان معمولاً مواد نرم مانند مخمل، ابريشم و كتان را دوست دارند.

۴- لباس مورد علاقه:
كودك دوست دارد لباس مورد علاقه خود را چندين بار پشت سر هم بپوشد. در چنين مواردى او را راحت بگذاريد و اصرار بر پوشيدن لباس ديگر به سليقه خودتان نكنيد.

۵- عدم توجه به قيمت لباس:
كودك تفاوت ميان لباس ارزان قيمت و گران قيمت را درك نمى كند. بنابراين بهتر است پول زيادى صرف خريد لباس هاى گران قيمت نكنيد. لباس كودك بايد به اندازه كافى شيك، جذاب و با كيفيت باشد. به خاطر داشته باشيد بچه ها معمولاً دوست دارند لباس هايشان از نظر رنگ يا مد مشابه رنگ لباس ديگر همبازى هايشان باشد.

پیشنهاد:
بیبی پرو  با نگاهی مادرانه و با مهربانی یک مادر سعی بر آن دارد تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مادران قرار دهد و نیازمندی های ایشان را در کمترین زمان بدست ایشان برساند، محصولی که نیاز دارید در سایت نمی یابید؟؟ فقط کافیست به ما اطلاع دهید.